20 | 07 | 2019

Szanowni Państwo Rodzice uczniów PZSP w Olszance
informuję Państwa, że pracownicy Publicznego Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Olszance przystąpili do strajku i w związku z powyższym zajęcia dydaktyczne, wychowawcze i opiekuńcze w szkole i przedszkolach są zawieszone do odwołania.

Jednocześnie informuję Rodziców uczniów przystępujących do egzaminu, że odbędą się one w przewidzianych terminach. W związku z powyższym uczniowie zdający egzamin mają obowiązek stawić się w szkole w dniach egzaminu zgodnie z przekazanym harmonogramem.

Ponadto informuję, że o wszelkich zmianach związanych z organizacją pracy szkoły i przedszkoli będą Państwo informowani niezwłocznie i na bieżąco poprzez e-dziennik i stronę internetową szkoły lub wiadomość SMS.

Bożena Lorent
Dyrektor PZSP w Olszance